Pravidelná školení

Naši obchodní partneři absolvují pravidelná školení odborné montáže. Proto Vaše dveře WILUX budou dlouho sloužit k Vaší plné spokojenosti.

Garantem kvality a vývoje dveřních systémů Wicstyle jsou odborníci ve Wiconě. Firma Wicona je jedním ze světových lídrů v oblasti hliníkových fasádních a tvarových systémů.

Motivovaný tým

Ve výrobním závodě WILUX pracuje proškolený a motivovaný technický a výrobní tým, který je garantem dodržování všech technologických postupů Wicona.

Garance kvality

Garantujeme vysokou kvalitu všech činností ve výrobě včetně šetrné manipulace s výrobky.

Pevné domovní dveře

V kombinaci s vyjímečnou mohutností dveřního systému Wicstyle získáte domovní dveře a stěny ojedinělých pevnostních parametrů, čímž se odlišujeme od konkurence.

Dveří závěsy

Velmi důležitou částí dveří jsou závěsy. Vysoká kvalita závěsů podmiňuje bezproblémový provoz.

Vedle standardních našroubovaných dvoudílných 3-D závěsů nabízíme též panty skryté, které výrazně zvyšují komfort a bezpečnost dveří.

Školení poradci

Naši obchodní partneři absolvují pravidelná školení, kde se vedle odborné montáže též podrobně seznamují s novinkami v oboru a jsou připraveni Vám s volbou vhodného typu výrobku pomoci.

Harmonický design

Strohý avšak harmonický design oken a dveří WICONA vhodně zapadá do současné architektury moderních budov. Mohutný profil umožňuje návrh a realizaci velkých prosklených ploch.

Široký výběr

Díky širokému výběru profilů, vybavení, barev a dekorů může šikovný architekt nebo technik vdechnout Vašemu domu mimořádný vzhled.

Splnění normy EN 14351-1

Velmi dobré tepelně izolační vlastnosti, pokroková konstrukce profilů, vysoká úroveň dílenského zpracování oken a dveří garantuje splnění požadavků vyplývajících z produktové normy EN 14351-1.

Mohutný profil umožňuje realizovat otvorové výplně mimořádných rozměrů a hmotností.

Pro nízkoenergetické i pasivní domy

Účinnost tepelné izolace moderních zasklení umocňuje pokrokově navržená konstrukce okenních a dveřních systémů, u nichž lze docílit až Uf = 0,7 W/m2/K a jsou tedy předurčeny do nízkoenergetických a pasivních domů.

Start typing and press Enter to search